CATIA

Dassault Systèmes şirketi tarafından geliştirilen CATIA yazılımı, dünyadaki en gelişmiş ürün tasarımı uygulamasıdır. Donanım üreticileri kullanıcılara sunduğu ürünlerinin Dassault yazılımı ile uyumlu olduğunu belirten bir sertifikaya ihtiyaçları vardır.

Tasarım & Modelleme

Hemen hemen bütün 3 boyutlu bilgisayar destekli tasarım ( 3D CAD ) uygulamaları tek çekirdekten faydalanan uygulamalardır. Yani, yazılım kullanım esnasında işlemci çekirdeklerinden sadece bir tanesini tam performansta kullanabilmektedir. CATIA'da modelleme ve tasarım görevleri, yüksek miktardaki işlemci çekirdeğine sahip işlemciler yerine daha çok yüksek çalışma frekansına sahip işlemciler ile kullanıldığında daha verimli ve performanslı hale gelmektedir. BOXX'ın bu tür uygulamalarla beraber kullanılmak üzere kullanıcılarına - başka hiçbir markanın veremediği bir şekilde stabil çalışacağını garanti ederek - hız aşırtma yapılmış ( overclocklanmış ) iş istasyonlarını önermesinin sebebi budur.

MODEL - 1

Gerçek Zamanlı Render

Çok sayıda ekran kartı barındıran iş istasyonları, gerçek zamanlı ve hızlı tasarım önizlemesi yapabilmenize imkan sunan Nvidia Iray tabanlı CATIA Live Rendering uygulaması için en ideal çözümdür. BOXX APEXX iş istasyonları, hızlı etkileşimli geri bildirim ve son render almak için 5 adet ekran kartına kadar konfigüre edilebilmektedir. Eğer aynı iş istasyonunda hem tasarım yapmayı hem de render almayı planlıyorsanız, size stabil çalışma garantili bir şekilde hızaşırtma yapılmış işlemci nin yanında çoklu ekran kartına sahip bir iş istasyonu öneririz.

MODEL - 2

BOXX'IN İÇİNDE NE VAR?

Bir premium iş istasyonu satın alırken paranızın nereye gittiğini bilmek mühimdir. BOXX, diğer markalarda bulacaklarınızın çok ötesinde hizmet ve çözümler sunar.

TOP