Sanal Gerçeklik

Üstün grafik özellikleri, kesintisiz bir VR deneyimi için gereklidir. Profesyonel VR deneyimleri için, kare hızlarının 90 FPS'ye kadar olması, geniş karmaşık 3D varlıkları idare etmesi ve kaya gibi sağlam güvenilirliği koruması gerekir. BOXX'te iş akışınız için ideal NVIDIA Quadro VR iş istasyonunu tasarlayın.

ÜRET

VRWorks ™, uygulama ve kulaklık seti geliştiricilerinin muhteşem Sanal Gerçeklik deneyimlerini oluşturmalarına olanak tanıyan kapsamlı bir API, kütüphane ve motor paketidir.
VRWorks, fiziksel olarak gerçekçi görseller, ses, dokunmatik etkileşimler ve simüle edilmiş ortamları sanal gerçekliğe getirerek yeni bir seviyeye imkân tanır. Düzgün bir sanal gerçeklik sistemi ile olanaklar sınırsızdır.

YAŞA

Sanal Gerçekliğin yaratma ve kullanma, en pürüzsüz, en çekici ve hayat-benzeri VR deneyimlerini sunmak için en yüksek performanslı grafikleri gerektirir.
Sadece NVIDIA VR Hazır Quadro grafikleri, profesyonel uygulamalar arasında en iyi VR deneyimleri için gerekli olan performans ve yetenek seviyesine sahiptir. İdeal sanal gerçeklik PC'sini edin ve kendiniz için Quadro’yu deneyimlemeye başlayın.

BOXX İŞ İSTASYONLARI ÇOKLU GPU ÇÖZÜMLERİ

NVIDIA Quadro VR HAZIR ÇÖZÜMLER

MASAÜSTÜ İŞ İSTASYONLARI İÇİN

Tavsiye Sistemler

APEXX 4 7404

Güç ve performansın üstün birleşimi olan APEXX 4 7404, overclocklu, sıvı soğutmalı, on çekirdekli Intel® Core ™ i7, hem tek dişli hem de çok dişli uygulamalar için ideal.


 • 4.3 GHZ İŞLEMCİ
 • 10 ÇEKİRDEK
 • 4X EKRAN KARTI
 • 128GB BELLEK

5-10 GÜNDE TESLİM

APEXX 5 8904

Dünyanın en gelişmiş GPU yoğun iş istasyonu olan APEXX 5 8904, dört adede kadar profesyonel çift genişlikte NVIDIA Quadro ™ veya AMD® RadeonPro ™ grafik kartı, beşinci tek yuvalı GPU, çift Intel® Xeon® işlemci ve büyük bir miktarı barındırıyor bellek (512GB).

 • 3.7 GHZ İŞLEMCİ
 • 44 ÇEKİRDEK
 • 5X EKRAN KARTI
 • 512GB BELLEK

5-10 GÜNDE TESLİM

APEXX S3

APEXX S-CLASS, CAD tasarımı ve 3D modelleme uygulamaları için en popüler yapılandırmalarımıza ev sahipliği yapar. Üç profesyonel GPU'yu ve dünyanın en hızlı işlemcilerini destekleyen APEXX S3, yaratıcı iş akışınızı hızlandırmak için ideal bir platformdur.

 • 4.8 GHZ İŞLEMCİ
 • 6 ÇEKİRDEK
 • 3X EKRAN KARTI
 • 64GB BELLEK

5-10 GÜNDE TESLİM

SADECE DONANIMI DEĞİL

KULLANDIĞINIZ YAZILIMINLARIDA BİLİYORUZ

BOXX Performans Uzmanları sadece donanımı tanımazlar, aynı zamanda günlük iş akışınızda kullandığınız gelişmiş yazılımla gelen zorlukları da anlar! İster Autodesk Revit'i veya 3ds Max'i modelleme, V-Ray veya Iray, sunum için SOLIDWORKS, benzersiz hesaplama yazılımı veya başka gelişmiş bilgisayar yazılımı ile birlikte uzmanlarımızdan biri tüm süreç boyunca size yardımcı olabilir, özel iş akışınız hakkında sorularınızı yanıtlayabilir ve Zaman ve paraya mal olan tüm bu sinir bozucu acı noktalardan sizi kurtarabilir.

BOXX'IN İÇİNDE NE VAR?

Bir premium iş istasyonu satın alırken paranızın nereye gittiğini bilmek mühimdir. BOXX, diğer markalarda bulacaklarınızın çok ötesinde hizmet ve çözümler sunar.

TOP