BOXX Özel Tasarım Programı

BOXX'te şaşırtıcı işler yapan ve şaşırtıcı şeyler yapan şirketler ile çalışmak ayrıcalıklıdır. Firmalara ve bireylere yaratıcı çabalarında yardımcı olmak için tasarlanmış geniş bir ürün yelpazesine sahibiz, ancak bazen iş akışlarına en iyi uyacak şekilde gerçekten özel olan bir şey talep ediyorlar. Bu amaçla, işi tamamlamak için son derece özelleştirilen bir çözümü özelleştirmek için her gün kullandığınız profesyonel uygulamalara yönelik derin anlayışımızı kullanan Özel Yapım programı sunuyoruz.

Gerçek Mühendislik

BOXX'te, son derece uzmanlaşmış projeler için köşede bulunan karmaşık iş akışındaki darboğazları çözmede uzman olan mekanik, teknik ve doğrulama mühendislerinden oluşan bir mühendislik kadrosuna sahibiz. Bazen bu, piyasada satılan ürünlerin bir kısmını adapte etmek ya da tamamen yeni çözümler üretmek anlamına gelebilir.

Sunduğumuz mühendislik yeteneklerinden bazıları şunlardır:

* Özel muhafazalar ve modifikasyonlar
* Özelleştirilmiş işletim sistemi görüntüleri
* Entegrasyon hizmetleri
* Benzersiz form faktörü hız aşırtmalı ve sıvı soğutmalı iş istasyonları ve sunucular

BOXX Çözüm Ortağınız

Kontrol merkezi geniş ekran duvarlarından, kümelenmiş bilgi işlem sistemlerinden, yüksek performanslı uzaktan erişim ve sanallaştırılmış iş istasyonlarından, yüksek entegre, GPU yoğun hesaplama ve işleme çözümlerine ve canlı etkinlikler için gerçek zamanlı 3B görselleştirme süreçlerine kadar, en karmaşık donanım sorunlarının bazılarını çözdük yaratıcı bir profesyonelin karşılaşabileceği şey.

Bir sonraki projenizde size yardımcı olma fırsatını isteriz. Aşağıdaki bağlantıyı tıklayın, formu doldurun ve ihtiyaçlarınızı tartışmak için bir performans uzmanıyla iletişime geçin.TOP