BOXX İŞ AKIŞI

BOXX İş Akışı

Profesyonel yazılım uygulama darboğazlarını gidermek için özel olarak tasarlanmış benzersiz donanım çözüm paketlerini keşfedin. Paketler, en çok talep gören overclock edilmiş iş istasyonlarımızı ve APEXX 2 veya APEXX 4 + renderPRO veya renderBOXX gibi hesaplama düğümlerini içerir.

DARBOĞAZ YAŞAMAYIN

Profesyonel yazılım uygulama darboğazlarını gidermek için özel olarak tasarlanmış benzersiz donanım çözüm paketlerini keşfedin.

RenderPRO

Hızaşırtıcılı BOXX iş istasyonunuza nihai render ve simülasyon yardımcısı olan renderPRO, dünyanın tek kişisel büro tarafı oluşturma çözümüdür. Birincil masaüstü sisteminiz tarafından tamamen yönetilen ve çift Intel® Xeon® işlemciler içeren renderPRO, bir işitme grubunun maliyeti ve karmaşıklığı olmadan iş istasyonunuzdan bir işleme düğümüne kadar yoğun hesaplamalı görevleri hareket ettirmenize olanak tanır.

APEXX 2

İsteğe bağlı hızaşırtma işlemcileri ve iki tam uzunlukta profesyonel GPU'yu destekleyen kompakt ve sessiz APEXX 2, CAD tasarımı, 3D modelleme ve animasyon için en popüler yapılandırmalarımızı sunar.

"... APEXX 2, şimdiye kadar test ettiğimiz her tek yuvalı iş istasyonunun performansını aştı ..." - Masaüstü Mühendisliği

APEXX 4

Toplam 36 çekirdeğe (72 iş parçacığı) kadar iki Intel® Xeon® işlemci ile yapılandırılabilir, yüksek performanslı APEXX 4 işleme ve simülasyon görevlerini kolayca yırtabilir. APEXX 4 aynı zamanda opsiyonel hız aşırtmalı tek işlemci, maksimum bellek ve dört GPU'ya kadar profesyonel GPU'yu destekleyen en çok yönlü platformumuzdur.

Hızaşırtma Avantajı

Bir APEXX 2 kompakt iş istasyonunu yapılandırırken, CPU'yu güvenli bir şekilde overclock etme seçeneğiniz vardır. CAD tasarımı ve 3B modelleme gibi tek iş parçacıklı uygulamalar için, iş akışı ve verimlilik üzerinde önemli bir etkisi olabilir. Intel'deki ortaklarımızla kendi sıkı dahili testlerimizle birlikte çalışarak, hızaşırtma yapmış her APEXX iş istasyonunda güçlü güvenilirlik ve performans sağlıyor. Bu, işletmeniz için ölçülebilir bir yatırım getirisi anlamına gelir.

SADECE DONANIMI DEĞİL

KULLANDIĞINIZ YAZILIMINLARIDA BİLİYORUZ

BOXX Performans Uzmanları sadece donanımı tanımazlar, aynı zamanda günlük iş akışınızda kullandığınız gelişmiş yazılımla gelen zorlukları da anlar! İster Autodesk Revit'i veya 3ds Max'i modelleme, V-Ray veya Iray, sunum için SOLIDWORKS, benzersiz hesaplama yazılımı veya başka gelişmiş bilgisayar yazılımı ile birlikte uzmanlarımızdan biri tüm süreç boyunca size yardımcı olabilir, özel iş akışınız hakkında sorularınızı yanıtlayabilir ve Zaman ve paraya mal olan tüm bu sinir bozucu acı noktalardan sizi kurtarabilir.

TOP