BOXX AVANTAJLARI

Diğerlerine fark atın

BOXX AVANTAJLARI

BOXX'ta, basit bir felsefemiz var: yaratıcılığın donanım sorunlarıyla kesintiye uğramaması gerektiğine inanıyoruz. 3ds Max, Adobe Creative Cloud, Revit, SketchUp ve diğer yaratıcı yazılım uygulamalarını kullanan profesyoneller için BOXX iş istasyonları özellikle bu donanım darboğazlarını gidermek için tasarlanmıştır. Bu sistemleri kullanan tasarımcının tüm sorun ve sıkıntılarını ayrıntılı bir şekilde anlıyoruz. Peki Nasıl? Çünkü biz de bu yazılımları her gün kullanıyoruz.

Özel tasarlanmış şasesimizden, stratejik endüstri ortaklarının en gelişmiş bileşenlerine kadar BOXX iş istasyonları, diğer büyük ölçekli iş istasyonu üreticilerinin herhangi birinde bulamayacağınız güç ve hassaslık sunar. Profesyonel mühendislerimiz, LEGENDARY BOXX teknik desteğiyle ve bilgili performans uzmanlarımızın desteğiyle başka hiçbir yerde bulamayacağınız hızları sunmak için tasarlanmışlardır. Hızaşırtma ve sıvı soğutmalı çözümlerimizle sınırları zorlar.

Tüm BOXX iş istasyonları ve raf montaj sistemleri iş akışı göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Odaklamanız GPU hesaplama, CPU hesaplama, hesaplama simülasyonu, 3D tasarım ve modelleme veya nöral ağlar ve derin öğrenme olsun, verimliliğinizi artıran ve yatırımlarınızdan maksimum getiri sağlayan çözümler sunuyoruz. İş akışınız, kullandığınız programlar ne olursa olsun, sizin için bir BOXX var.


Odak Noktamız

Mühendislik

Zirve için Mühendislik

Optimizasyon

BOXX iş akışı

Destek

Problem çözümleri odaklı

Anahtar Özellikler

BOXX İş Akışı

Profesyonel yazılım uygulamalarınızdaki darboğazları gidermek için özel olarak tasarlanmış benzersiz BOXX donanım çözüm paketlerini keşfedin. Videoyu, çok çekirdekli işlemler ve yük boşaltma gibi ayrıntılı örnekler için izleyin ve BOXX İş Akışı'nın sizi daha verimli ve daha verimli hale getireceğini öğrenin.Profesyonel Hızaşımı

CAD tasarım ve 3D modelleme gibi tek iş parçacıklı uygulamalar için hızaşırtma, iş akışınız ve üretkenliğiniz üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Intel'deki iş ortaklarımızla birlikte çalışmak, titiz BOXXLabs dahili testleri ile birlikte, hızaşırtma yapmış her APEXX iş istasyonu için sağlam güvenilirlik ve son teknoloji performansı garanti eder.


Uzman Destek

Efsanevi BOXX Teknik Desteği - profesyonel yazılımınızı tanıyan deneyimli profesyoneller - burada, Austin, Texas'taki BOXX genel merkezinde bulunmaktadır. Buna ek olarak, ortak yazılımlarımız ve anahtar yazılım satıcılarıyla olan sertifikalarımız, konunun kaynağını (yazılım veya donanım) hızlı bir şekilde izole etmemizi ve sizi en kısa zamanda çalışmaya geri döndürmemizi sağlıyor.

Made In USA

BOXX'de, biz de mühendis ve yaratıcı profesyoneliz. Aslında biz her gün SOLIDWORKS, 3ds Max ve diğer uygulamalara güveniyoruz. Şasilerimiz, BOXX mühendisleri tarafından tasarlanmış ve ABD'de gururla üretilmiş olup, uçak kalitesi yüksek alüminyum ve çelik takviye bileşenleri ile hazırlanmıştır. Bu maksimum hava akışı ve serin, sessiz çalışma anlamına gelir.


Stratejik Ortaklıklar

Anahtar yazılım ve donanım üreticileri ile yakın ilişkiler sürdürüyoruz, böylece ürünlerimizin her zaman performans ve güvenilirlik açısından öncü olmasını sağlıyoruz. Bu ortaklıklar, iş akışınıza uyarlanmış üstün bir ürün sunmamıza olanak tanır ve bir yazılımla ilgili bir sorunla karşılaşırsanız, bir çözüm bulmak için sizin adınıza savunun.

SADECE DONANIMI DEĞİL

KULLANDIĞINIZ YAZILIMINLARIDA BİLİYORUZ

BOXX Performans Uzmanları sadece donanımı tanımazlar, aynı zamanda günlük iş akışınızda kullandığınız gelişmiş yazılımla gelen zorlukları da anlar! İster Autodesk Revit'i veya 3ds Max'i modelleme, V-Ray veya Iray, sunum için SOLIDWORKS, benzersiz hesaplama yazılımı veya başka gelişmiş bilgisayar yazılımı ile birlikte uzmanlarımızdan biri tüm süreç boyunca size yardımcı olabilir, özel iş akışınız hakkında sorularınızı yanıtlayabilir ve Zaman ve paraya mal olan tüm bu sinir bozucu acı noktalardan sizi kurtarabilir.

TOP