BOXX İade Prosüdürü

BOXX Teknolojileri İade Malzeme Prosedürleri

BOXX Technologies'e geri gönderilen tüm materyal, iade edilmeden önce bir İade Edilen Malzeme Yetkilendirmesi gerektirir. İade Malzeme Yetkilendirme numarası nakliye konteynırının dış tarafında görünmelidir.

BOXX Technologies'e yapılan tüm garanti iadeleri, orijinal ambalaj malzemesine veya BOXX Technologies tarafından sağlanan uygun nakliye malzemelerine sevk edilmelidir. Ambalaj malzemelerine ihtiyaç duyarsanız, lütfen BOXX Teknik Desteği ile iletişime geçin. Standart olmayan veya orijinal ambalajı dışına çıkan gönderiler ilave masraflarla sonuçlanabilir veya garantiyi geçersiz kılabilir.

Müşterilerin BOXX Technologies'e malzeme göndermek için çeşitli nedenleri vardır. Malzemenin BOXX Technologies'e iadesi için işlemler aşağıda belirtilmiştir:

  • Depo Onarımına Dönüş
  • Bir BOXX Teknolojileri Destek Teknisyeni, bir sistemi onarmak için en iyi düzeltici işlemin Depo Onarım olduğunu belirlediğinde, BOXX Destek Teknisyeni müşteriye, malzemenin tamir edilmesi için BOXX Teknolojileri Depo Onarım Merkezi'ne sevk edilmesini sağlayan bir İade Malzemesi Yetki numarası yayınlamalıdır .
  • Değerlendirme Sistemi Geri Dönüşü
  • Tüm değerlendirme sistemleri BOXX Technologies'den sistemin Medya Kitindeki bir RMA numarası etiketi ile gönderilir. Değerlendirmenin tamamlanmasının ardından müşteri, RMA numarası etiketini nakliye konteynırının dışına koymalı ve sistemi BOXX'e iade etmelidir.
  • Hatalı Bileşen İade
  • BOXX Teknolojileri, BOXX Teknolojileri Destek Teknisyeni tarafından arızalı olduğu tespit edilen bileşenlerin yenilenmesini sağlar. Değiştirilen parça, arızalı bileşeni iade etmek için kullanılacak İade Malzemesi Yetki numarası belirten bir evrak ile birlikte gelecektir. Geri gönderilen parça için RMA numarası nakliye kabının dışına yazılmalıdır.
  • Kredi İade
  • BOXX Teknolojileri Destek Teknisyenleri teknik bir sorun bulunduğunu ve kredi iadeleri için kriterleri karşıladıklarında kredi için İade Malzeme Yetki Belgesi verebilirler. Bununla birlikte, materyali BOXX'e kredi için geri gönderme nedeni teknik bir konu değilse, müşteri satış temsilcisine başvurabilir. Satış temsilcisi, kredi talebinin geri dönüşünü işleyecektir. Kredi onaylandıktan sonra, BOXX'deki İade Departmanı, Müşteri ile İade Malzeme Yetkilendirme numarasını arayacaktır. Bazı "Kredi İadeleri" için% 15 stok ücreti uygulanabilir.
TOP