SOLIDWORKS

Solidworks 2017 performans testleri bize, hız aşırtmalı ( overclocklu) işlemci kullanan BOXX APEXX iş istasyonlarının Solidworks kullanımı için seçilmesinin kesintisiz süren bir performans ve avantaj sağladığını göstermektedir.

Tasarım & Modelleme

Solidworks yazılımı tek çekirdekten faydalanan bir uygulamadır. Yani, yazılım kullanım esnasında işlemci çekirdeklerinden sadece bir tanesini tam performansta kullanabilmektedir. Inventor'da modelleme ve tasarım görevleri, yüksek miktardaki işlemci çekirdeğine sahip işlemciler yerine daha çok yüksek çalışma frekansına sahip işlemciler ile kullanıldığında daha verimli ve performanslı hale gelmektedir. Bu yüzden Inventor yazılımı ile beraber kullanacağınız iş istasyonunuzda seçeceğiniz işlemcinin çekirdek sayısından çok işlemcinin çalışma frekansı büyük önem arz eder.

Diğer değişkenlere göre işlemci çalışma frekansının performans üzerindeki etkisi çok daha fazladır ve yüksek çalışma frekansına sahip az çekirdekli bir işlemci barındıran bir iş istasyonu bu uygulamayı kullanacak olan kullanıcılar için en ideal çözümdür. Bu sebeple BOXX, Inventor için optimize edilmiş iş istasyonlarını kullanıcılarına - başka hiçbir markanın veremediği bir şekilde stabil çalışacağını garanti ederek - 4.7GHz'e kadar hız aşırtma yaparak ( overclocklayarak ) dünyanın en hızlı, en verimli ve en üretken Inventor iş istasyonlarını kullanıcılarına sunmaktadır.

MODEL - 1

Render ve Simülasyon

Modelleme ve tasarımın aksine render ve simülasyon gibi hesaplama görevleri çoklu iş parçacıklı görevlerdir. Bunun anlamı, işlemci çekirdekleri ve iş parçacıklarından tam olarak faydalanabilen görevlerdir. Bu yüzden, eğer Inventor projelerinizde tasarım ve modelleme yanında render ve simülasyonu da dahil edecekseniz o zaman yüksek sayıda çekirdeğe ve iş parçacığına sahip işlemciler barındıran bir iş istasyonu hesaplama zamanınızı düşürerek size daha iyi bir performans sunacaktır. Solidworks simülasyonu çoklu iş parçacıklıyken performans artışı 10 çekirdek sonra kazanılmaktadır.

Solidworks simülasyonu için en ideal çözüm, işlemcisi hız aşırtma yapılmış (overclocked) 8 veya 10 çekirdekli bir APEXX iş istasyonudur. Solidworks dosyalarınızı renderlamaya ihtiyacınız varsa her biri değişik hesaplama ihtiyacına sahip bir kaç seçeneğiniz vardır. Solidworks Visualize, NVIDIA Iray tabanlı ekran kartı hızlandırmalı standalone bir render aracıdır. Hız aşırtılmış (overclocklu) çoklu ekrankartına sahip APEXX iş istasyonları Visualize için idealdir. Bir çok BOXX kullanıcısı iş akışlarına Keyshot gibi işlemci tabanlı render araçlarını entegre etmektedir. Bu senaryoda, yüksek işlemci çekirdeğine sahip çift Xeon işlemcili seçimler yapabilirsiniz.

MODEL - 2

TAŞINABİLİR

Pek çok kullanıcı mobil bir iş istasyonuna ihtiyaç duymaktadır. Ofisten Uzakta çalışmanız gerekiyorsa ve ya devamlı olarak yolculuk yapıyorsanız işinizi aksatmadan yapabilmenize olanak sunacak büyük yeteneklere sahip mobil bir iş istasyonuna sahip olmanız işinizi kolaylaştıracaktır. GoBOXX SLM, hızlı Intel® Core™ i7 işlemci ve profesyonel Nvidia Quadro grafik kartı özelliklerine sahip ultra ince ve hafif iş istasyonumuzdur. GoBOXX MXL ise Intel® Core™ i7 işlemci, 64GB bellek ( RAM ) ve üst düzey Quadro ekran kartları ile donatılmış masaüstü iş istasyonu özelliklerini içerisinde barındıran bir mobil iş istasyonudur.

MODEL - 3

Solidworks 2017

Solidworks kullanıcıları için amacımız; modellerde daha hızlı düzenleme yapabilmenizi, projelerinizi açma ve kaydetme zamanlarınızı düşürmenizi ve büyük boyutlardaki çalışma dosyaları ile etkileşimi geliştirmenizi sağlmaktadır. Diğer bir deyişle, sizi çok daha üretken hale getirmektir. En son Solidworks 2017 performans testleri bize, hız aşırtmalı ( overclocklu) işlemci kullanan BOXX APEXX iş istasyonlarının Solidworks kullanımı için seçilmesinin kesintisiz süren bir performans ve avantaj sağladığını göstermektedir.

İşletmenizi Geliştirme

SOLIDWORKS 2018, ürün yeniliğinizi hızlandıracak, ürün geliştirme takımları arasındaki etkileşimi basitleştirmenize ve işinizi büyütmenize yardımcı olacak yeni çözümler sunuyor:

ÜRETİM TASARIMI

Kuruluşunuz, kullandığınız araçlar veya her ikisi birden, şirketiniz tasarım ve üretim departmanları arasında ayrım yaşıyor mu? SOLIDWORKS Tasarımdan Üretime İşlem Çözümü, fikirlerinizi piyasaya sunmak için eksiksiz bir çözümdür. Tasarımdan nihai montaj işine kadar, projenizin çeşitli yönleri artık sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş ve yönetilen bir sistemde eş zamanlı olarak tamamlanabilir.


BİLGİ YÖNETİMİ

Dokümanlardan ve e-tablolardan meta veriye, süreç verilerine ve kurumsal kaynak planlamasından gelen verilere kadar, bir organizasyon içindeki tüm elektronik veriler, biçime bakılmaksızın erişilmesi kolay olmalıdır. SOLIDWORKS Dağıtılmış Veri Yönetimi (DDM) Süreci Çözümü, tüm verileri düzenler ve birçok disiplin ve departmanda kolay erişim sağlar. Ayrıca, elektronik olmayan verileri ve 3D şekiller gibi karmaşık elektronik verileri yakalamayı kolaylaştırır.

TASARIMCI ANALİZİ

SOLIDWORKS Tasarımcı Analist İşlem Çözümü, tasarım döngüsünü hızlandırır, böylece mühendislik ve tasarım ekipleri birlikte birlikte çalışabilir, değişiklikleri doğrularken ürün tasarımlarını geliştirir ve önceki analiz bilgisini tekrar kullanabilir.ELEKTRİKSEL VE UYGUN

Akıllı cihazlarınızı müşterilerinize bağlayın. Web ve uygulama işlevleri için tüketici talebi, "akıllı" ürünlerin sonsuz bir akışına eklendiğinde, şirketler birlikte çalışan akıllı araçlar arıyorlar. Bağlı cihazları tasarlarken daha verimli bir işlem gerçekleştirmenin en kolay ve en hızlı yollarından biri, tek birleşik bir ortam kullanmaktır.

SOLIDWORKS İLE İNŞA EDİLDİ
SOLIDWORKS İÇİN İNŞA EDİLDİ

BOXX'IN İÇİNDE NE VAR?

Bir premium iş istasyonu satın alırken paranızın nereye gittiğini bilmek mühimdir. BOXX, diğer markalarda bulacaklarınızın çok ötesinde hizmet ve çözümler sunar.

TOP