SOLIDWORKS Simulation

SOLIDWORKS® Simulation, üretimden önce ürün tasarımlarını sanal olarak gerçek dünya ortamlarında test etmenize olanak sağlayan bir yazılımdır.

SİMÜLASYON & TASARIM

Solidworks simülasyonlarını, tasarım ve 3B modelleme için kullandığınız bilgisayarla aynı bilgisayarda çalıştırırsanız, bu görevlerin donanım gereksinimlerini göz önünde bulundurun. Solidworks öncelikli olarak tek iş parçacıklı olduğundan, performansı ve verimliliği artırmanın en iyi yollarından biri, CPU'nun saat hızını artırmaktır. BOXX Solidworks Simülasyon iş istasyonları, bunu profesyonel hızaşırtma ile gerçekleştirir.

Çözüm Süresini Kısaltmak

Solidworks Simülasyonu için özel olarak konfigüre edilmiş bir iş istasyonu kullanmak, çözüm süreçlerinde büyük farklılık yaratacaktır. Sisteminizde yer alan işlemcinin yüksek çekirdek sayısına sahip olması çözüm süreçlerini hızlandırmaya yardımcı olacağı düşünülür. Ancak bu genel olarak yanlış bilinen bir düşüncedir. Bu düşünce, 10 çekirdekli işlemcilere kadar kısmen doğrudur çünkü yazılımın desteklemiş olduğu işlemci çekirdeği sayısı sınırsız değildir.

Doğru yapılmış bir iş istasyonu konfigürasyonu çözüm sürecini kısaltacaktır. Var olan bu çekirdek limitinden dolayı biz işlemcinin çalışma frekansını stabil çalışacağının garantisini vererek hız aşırtma yaparak arttırıyoruz. Bu sayede piyasadaki en hızlı Solidworks Simulation makinelerini kullanıcılarımıza sunuyoruz.

APEXX 4 7404

Güç ve performansın üstün birleşimi olan APEXX 4 7404, overclocklu, sıvı soğutmalı, on çekirdekli Intel® Core ™ i7, hem tek dişli hem de çok dişli uygulamalar için ideal.


  • 4.3 GHZ İŞLEMCİ
  • 10 ÇEKİRDEK
  • 4X EKRAN KARTI
  • 128GB BELLEK

5-10 GÜNDE TESLİM

APEXX S3

APEXX S-CLASS, CAD tasarımı ve 3D modelleme uygulamaları için en popüler yapılandırmalarımıza ev sahipliği yapar. Üç profesyonel GPU'yu ve dünyanın en hızlı işlemcilerini destekleyen APEXX S3, yaratıcı iş akışınızı hızlandırmak için ideal bir platformdur.

  • 4.8 GHZ İŞLEMCİ
  • 6 ÇEKİRDEK
  • 3X EKRAN KARTI
  • 64GB BELLEK

5-10 GÜNDE TESLİM

BOXX'IN İÇİNDE NE VAR?

Bir premium iş istasyonu satın alırken paranızın nereye gittiğini bilmek mühimdir. BOXX, diğer markalarda bulacaklarınızın çok ötesinde hizmet ve çözümler sunar.

TOP