KeyShot

Keyshot 7, yazılımı ile yüksek kalitede görseller yaratmak daha da basit ve hızlı hale gelmiştir. Yeni Keyshot Material Graph ile birlikte daha hızlı ışıklandırma ve genişletilmiş materyal özellikleriyle tamamen optimize bir iş akışı deneyimi yaşayabilirsiniz.

Lokal Render

Keyshot kullanım kolaylığı ve hızıyla mühendisler ve ürün tasarımcıları tarafından tercih edilen yüksek işlemci çekirdeğine sahip işlemcileri verimli bir şekilde kullanabilen bir render motorudur. İş istasyonunuzun sahip olduğu bütün işlemci çekirdekleri Keyshot için bir avantaj olacaktır. Bu yüzden, render almak iş akışınızın ana görevlerinden biriyse bütçenizin el verdiği en yüksek sayıda çekirdeğe sahip bir iş istasyonu olmaya çalışmalısınız. Eğer 3D modelleme ve Keyshot render ile dengeli bir iş akışına sahipseniz, yüksek işlemci çalışma frekansına sahip bir işlemciye sahip olmak istersiniz.

MODEL - 1

Adanmış Render

İş istasyonunuzu render için kullanmaya başladığınız anda iş istasyonunu kullanan mühendisin ve ya tasarımcının tasarım üretkenliği durmaktadır. Keyshot uygulaması ile en uygun çalışma seçeneği, yoğun hesaplamalı render görevlerini başka bir makineye yüklemektir. En iyi Keyshot render donanım kombinasyonu, - başka hiçbir markanın veremediği bir şekilde stabil çalışacağını garanti ederek - hız aşırtma yapılmış ( overclocklanmış ) APEXX 2 ile birlikte kullanılacak ve iş istasyonunuzun üzerine koyabileceğiniz kadar küçük, kişisel render çiftliği olan BOXX RenderPRO olacaktır. Çalışma yoğunluğunuz tek bir RenderPRO’nun sunduğundan çok daha fazla render gücüne ihtiyaç duyuyorsa o zaman 4U rack mount içine 20 adet 22 çekirdekli 44 iş parçacıklı işlemci sığdırabildiğimiz renderBOXX çözümlerimiz sizin için en ideal çözüm olacaktır.

MODEL - 2

BOXX'IN İÇİNDE NE VAR?

Bir premium iş istasyonu satın alırken paranızın nereye gittiğini bilmek mühimdir. BOXX, diğer markalarda bulacaklarınızın çok ötesinde hizmet ve çözümler sunar.

TOP