ANSYS

BOXX’ın performans uzmanları ANSYS yazılımı için özel olarak bir iş istasyonu konfigüre etmenizde yardımcı olacak, böylece bu güçlü uygulamanın performansını en üst düzeye çıkarabilir ve iş akışınızı daha önce hiç olmadığı gibi hızlandırabilirsiniz.

ANSYS

Mühendislik simülasyonu yazılımı konusunda dünya lideri ANSYS, kullanıcıların en karmaşık tasarım zorluklarını çözmesine olanak tanıyan en iyi ve en geniş mühendislik simülasyon yazılım portföyünü sunar. BOXX’ın performans uzmanları ANSYS yazılımı için özel olarak bir iş istasyonu konfigüre etmenizde yardımcı olacak, böylece bu güçlü uygulamanın performansını en üst düzeye çıkarabilir ve iş akışınızı daha önce hiç olmadığı gibi hızlandırabilirsiniz.

Çekirdek Sayısı

ANSYS yazılımını satın alırken belirli sayıda çekirdek sayısına göre lisanslanmaktadır. Bu yüzden de satın almış olduğunuz çekirdek lisansınızın performansını en üst düzeye çıkaracak bir sisteme ihtiyacınız vardır. Başka bir deyişle, on altı çekirdekli bir ANSYS lisansı satın aldığınızda sekiz çekirdekli bir sistem satın almayın. BOXX, işletim sisteminizin ve diğer işlemlerin arka planda çalışmasına izin vermek için satın almış olduğunuz ANSYS çekirdek lisansında belirtilen çekirdek sayısının üzerinde ek bir iki ve ya dört çekirdekli bir işlemci ile iş istasyonunuzu kullanmanızı önermektedir.

ANSYS İŞ AKIŞI

Tabii ki ANSYS iş akışınızı en üst düzeye çıkaracak bir BOXX iş istasyonunu seçmek kritik bir önem taşır. BOXX ANSYS çözümleri, - başka hiçbir markanın veremediği bir şekilde stabil çalışacağını garanti ederek -  hız aşırtma yapılmış Intel® Core ™ i7 veya çift Intel® Xeon® işlemcileri (en fazla 44 çekirdek, 88 iş parçacığı ), 1 TB Bellek (RAM) ve büyük boyutlardaki akışkanlar dinamiği simülasyon hesaplamaları için bol miktarda depolama özelliğine sahiptir.

Hesaplamalı Akışkanlar
Dinamiği ( CFD ) Simülasyonu

Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (CFD) yazılımı, sıvı akışını ve diğer ilgili fiziksel olayları modellemenize olanak tanır. CFD yazılımı ile aerodinamik, yanma, hidrodinamik, sıvı / katı / gaz karışımları, parçacık dağılımları, reaksiyon akışları, ısı transferi ve daha pek çok şeyi simüle edebilir ve modelleyebilirsiniz.

ANSYS Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği (CFD) çözümleri, ürününüzün ilk prototipi üretmeden önce en uygun performansı göstereceğinden emin olabilmeniz için, tüm akışkan süreçlerini ( akışkan yapısı ve çoklu fizik etkileşimleri dahil ) modellemenize ve simule etmenizi sağlar.

Modelleme, örgü oluşturma, kullanıcı ortamı, yüksek performanslı bilgi işlem ve son işleme konusundaki son yenilikler, doğruluğundan ödün vermeksizin sonuçlarınızı daha kısa sürede almanıza olanak sunar. Bu yenilikler yazılımı yeni kullanmaya başlayan acemi kullanıcıların hızlı bir şekilde üretken olmalarına olanak tanırken, deneyimli kullanıcılara hesaplamalı akış dinamikleri yazılımını kullanarak daha fazla fırsat sunarlar.

Yapısal Simülasyon

ANSYS yapısal analiz yazılımı paketi, karmaşık yapısal mühendislik problemlerini çözmenizi, daha iyi ve daha hızlı tasarım kararları almanızı sağlar. Sonlu elemanlar analizi ( finite element analysis - FEA ) araçları ile simülasyonlarınızı özelleştirip otomatikleştirebilir ve bunları birden fazla tasarım senaryosunu analiz etmek için kullanabilirsiniz. ANSYS Yapısal Mekanikler ( ANSYS Structural Mechanics ) yazılımı, diğer fizik analiz araçlarına kolayca bağlanır ve karmaşık ürünlerin davranış ve performansını tahmin etmede daha gerçekçilik sağlar.

ANSYS FEA yazılımı, mühendislerin ürün tasarımlarını optimize etmesini sağlamak için tasarım endüstrisinde kullanılır.
ANSYS yapısal analiz yazılımı paketi ile aşağıdakileri yapabilirsiniz:

Ürününüzün yapısal özelliklerini simüle edin
Gerilimleri veya deformasyonları, titreşim özelliklerini belirleyen model analizleri, dinamik etkileri ve karmaşık davranışları ele alan gelişmiş geçici doğrusal olmayan çalışmaları gösteren doğrusal statik analizleri gerçekleştirin.

Yüksek hızı yüksek doğrulukla birleştirin
İki hızlandırma tekniği - alt modelleme ve alt yapılandırma - sonuçların doğruluğunu önemli ölçüde etkilemeden hızlı bir hesaplama için modelleri birleştirmenizi sağlar.

Kapsamlı Unsur Kütüphanesi
İnce yapılar için kabuklar veya tek parçalı kirişler gibi uygulamalarda kullanılan çeşitli karmaşık gerçek dünya geometrilerini ANSYS kütüphanesinin de bulabilirsiniz.

ÖNERİLEN ANSYS KONFİGÜRASYONLARI

GİRİŞ - APEXX 2 2403

En son nesil, dört çekirdekli Intel® Core ™ i7 işlemcilerle yapılandırılabilen ve iki profesyonel GPU'yu destekleyen APEXX 2 Model 2403 ile profesyonel uygulamalarınıza başlayın.

 • Intel i7 Quad Core (4.8 GHz)
 • NVIDIA® Quadro™ M4000 8GB
 • 32GB DDR4-2400
 • 1 TB SSD M.2 PCIe
 • Windows™ 10 Pro 64-bit

5-10 GÜNDE TESLİM

PERFORMANS - APEXX 4 7404

Güç ve performansın üstün birleşimi olan APEXX 4 7404, overclocklu, sıvı soğutmalı, on çekirdekli Intel® Core ™ i7, hem tek dişli hem de çok dişli uygulamalar için ideal.


 • Intel i7 Quad Core (4.8 GHz)
 • NVIDIA® Quadro™ M4000 8GB
 • 32GB DDR4-2400
 • 1 TB SSD M.2 PCIe
 • Windows™ 10 Pro 64-bit

5-10 GÜNDE TESLİM

MAKSİMUM GÜÇ - APEXX 4 7902

APEXX 4 7902, çift Intel® Xeon® işlemci (maksimum 22 çekirdek), üç adede kadar profesyonel, çift genişlikli GPU ve benzersiz bir 256GB maksimum bellek ile ANSYS ve diğer profesyonel uygulamalar için eşsiz multi-threaded performans sunar.

 • Intel i7 Quad Core (4.8 GHz)
 • NVIDIA® Quadro™ M4000 8GB
 • 32GB DDR4-2400
 • 1 TB SSD M.2 PCIe
 • Windows™ 10 Pro 64-bit

5-10 GÜNDE TESLİM

BOXX'IN İÇİNDE NE VAR?

Bir premium iş istasyonu satın alırken paranızın nereye gittiğini bilmek mühimdir. BOXX, diğer markalarda bulacaklarınızın çok ötesinde hizmet ve çözümler sunar.

TOP