RHINOCEROS

Karmaşık bir projeyi oluşturmak, işlemek ve analiz etmek için yüksek performanslı bir yazılım gerektirdiğinde, birçok mimar, mühendis ve inşaat uzmanı Rhino'ya başvurur. Bir CAD uygulaması mimarlar, mühendisler ve inşaat uzmanlarının kendi özel ihtiyaçlarına göre kişiselleştirebileceği, eğrilerden serbest form yüzeylerine kadar her şeyi Rhino’da modelleyebilir. Bu nedenle, yazılım aynı zamanda maksimum üretkenliği sağlamak için yine eşit derecede güçlü bir iş istasyonuna ihtiyaç duyar.

Robert McNeel & Associates tarafından geliştirilen ve satışa sunulan Rhinoceros 3D; çeşitli yüzeyler, eğriler, nokta bulutları ve knesneleri modelleme, render, analiz etme, canlandırma ve belgelemek için kullanılan bir bilgisayar destekli tasarım ( CAD ) platformudur. Bu dikkat çekici uygulama, çeşitli nedenlerle mimarlar, mühendisler ve inşaat uzmanları arasında popülerdir. Rhino'nun en belirgin özelliği, matematiksel olarak kesin şekiller ve nesneleri 3D modellere çeviren bir sistem olan düzensiz rasyonel temelli spline'ler (NURBS) geometrisidir. NURBS, 2 boyutlu eğrilerden otomobil gövdesi gibi karmaşık tasarımlara kadar her şeyi doğru bir şekilde gösterebilir. Bazı kullanıcılar için Rhino'nun bir başka cazibesi ise, açık kaynaklı bir platform olarak mimarlar, mühendisler ve inşaat uzmanlarının arabirimleri, komutları ve menüleri çalışma şekillerine göre kişiselleştirebilmeleridir. Rhino’nun yetenekleri, eklenen veya genişleyen bir dizi eklenti sayesinde kullanıcıların çalışmalarına alanlarına göre daha da kişiselleştirilerek arttırılabilir.

3 BOYUTLU MODELLEME

Rhino, mimarların, mühendislerin ve inşaat uzmanlarının her türlü nesneyi, şekli ve geometrik desenleri modellemek için oldukça yetenekli bir araç olarak sunulmuştur. Rhino, eğrilerin, ağların ve noktaların nasıl üretildiğini bildiren hassas matematiksel işlemlerle gerçekçi ve zengin tanımlı modeller oluşturmak için kullanıcılara hızlı ve oldukça detaylı bir kullanım deneyimi sunar. mimarlar, mühendisler ve inşaat uzmanları, uçak ve otomobillerden, yapılara ve endüstriyel tesislere kadar herhangi bir mühendislik modelini prototip haline getirerek onu analiz edebilir. Modelleme Rhino’nun birincil işlevi olduğundan, İşlemci frekansına bağlı bir uygulamadır, bu da Rhino ile beraber kullanılacak iş istasyonunu belirlerken dikkate alınması gereken önemli bir faktördür.
IRhino performansı, iş istasyonunuzdaki işlemci çekirdeği sayısından etkilenmez; işlemci çekirdeğinden ziyade, yazılımın güç kazandığı yer birkaç çekirdeğin çalışma frekansıdır. İş akışınızı yaratıcı bir şekilde hızlandırmak için, BOXX, İşlemci çalışma frekansına bağlı uygulamaların performansını daha da geliştirmek için Rhino iş istasyonlarını ( Rhino için özellikle tavsye edilen APEXX S3 gibi işlemcisi üretici garantili olarak 4.8 GHz'e hız aşırtılmış ) özel olarak yapılandırır.

APEXX 1 1402

Kaby Lake, Intel'in 7. nesil Core işlemci teknolojisini içeren kompakt, profesyonel bir iş istasyonu. Yer kısıtlı ortamlar için ideal olan APEXX 1 Model 1402, mühendisler, mimarlar ve diğer görselleştirme uzmanlarına uygun fiyata maksimum performans sunar.

 • 4.7 GHZ İŞLEMCİ
 • 4 ÇEKİRDEK
 • 1X EKRAN KARTI
 • 32GB BELLEK

5-10 GÜNDE TESLİM

APEXX 4 6301

Çeşitli içerik oluşturma araçları için mükemmel performans sunan APEXX 4 6301, maksimum belleğe, dört adede kadar profesyonel GPU'ya (çoğu modelde) sahip, en çok yönlü platformumuzda bulunan bir AMD 16 çekirdekli Ryzen ™ Threadripper ™ işlemci ve birçok sabit sürücüler.

 • 3.4 GHZ İŞLEMCİ
 • 16 ÇEKİRDEK
 • 4X EKRAN KARTI
 • 128GB BELLEK

5-10 GÜNDE TESLİM

APEXX S3

APEXX S sınıfı, CAD tasarımı ve 3D modelleme uygulamaları için en popüler yapılandırmalarımıza ev sahipliği yapar. Üç profesyonel GPU'yu ve dünyanın en hızlı işlemcilerini destekleyen APEXX S3, yaratıcı iş akışınızı hızlandırmak için ideal bir platformdur.

 • 4.8 GHZ İŞLEMCİ
 • 6 ÇEKİRDEK
 • 3X EKRAN KARTI
 • 64GB BELLEK

5-10 GÜNDE TESLİM

RENDER

Projeler için hazırlanmış modelleri sunma zamanı geldiğinde, mimarlar, mühendisler ve inşaat uzmanları tasarımlarını Rhino kullanarak tasarımlarının renderını hızlı ve etkin bir şekilde almak istediklerinde çeşitli seçeneklere sahiplerdir. Örneğin kullanıcılar, mevcut render eklentilerinden herhangi birinden yararlanabilir, dosyaları bir render uygulamasından dışa aktarabilir veya yazılım içinde Rhino Render'ı kullanabilir. Seçtiğiniz yöntem ne olursa olsun, Rhino iş istasyonunuzun hem temel modelleme işlevlerini hem de iş akışları oluşturacak şekilde yapılandırıldığından emin olun.

APEXX 1 1802

Tek yuvalı APEXX 1 1802, 22 çekirdeğe kadar ve CPU yoğunluklu uygulamalar ve işleme için ek belleğe sahip güçlü bir Intel® Xeon® işlemciye sahiptir. • 3.7 GHZ İŞLEMCİ
 • 22 ÇEKİRDEK
 • 1X EKRAN KARTI
 • 32GB BELLEK

5-10 GÜNDE TESLİM

APEXX 4 7404

Güç ve performansın üstün birleşimi olan APEXX 4 7404, overclocklu, sıvı soğutmalı, on çekirdekli Intel® Core ™ i7, hem tek dişli hem de çok dişli uygulamalar için ideal.


 • 3.7 GHZ İŞLEMCİ
 • 44 ÇEKİRDEK
 • 1X EKRAN KARTI
 • 256GB BELLEK

5-10 GÜNDE TESLİM

APEXX 4 7902

APEXX 4 7902, çift Intel® Xeon® işlemci (maksimum 22 çekirdek), üç adede kadar profesyonel, çift genişlikli GPU ve benzersiz bir 256GB maksimum bellek ile ANSYS ve diğer profesyonel uygulamalar için eşsiz multi-threaded performans sunar.

 • 2.6 GHZ İŞLEMCİ
 • 36 ÇEKİRDEK
 • 1X EKRAN KARTI
 • 256GB BELLEK

5-10 GÜNDE TESLİM

Render yükünüzü hafifletin!

AEC professionals are no stranger to having to work on-the-go, but no matter if you're in transit or remote, you need a capable mobile workstation to support Rhino creative workflows. Finding a computer to emulate desktop Rhino performance isn't easy, but it's not impossible. BOXX has developed a line of mobile laptops which provide users the same type of performance they'd expect from a desktop workstation. For instance, while the GoBOXX MXL VR* features a 7th generation 4.2GHz Intel® Core® i7 processor, the GoBOXX SLM has four cores and the power of the new NVIDIA® Quadro™ P4000 Max-Q GPU.
*GoBOXX MXL VR, ayrıca Bilgisayar destekli tasarım ( CAD ) sertifikasına sahip olmayan ve mobil sanal gerçeklik deneyimlerini sunmak için tasarlanmış NVIDIA GeForce sürücüsüne sahiptir.

BOXX'IN İÇİNDE NE VAR?

Bir premium iş istasyonu satın alırken paranızın nereye gittiğini bilmek mühimdir. BOXX, diğer markalarda bulacaklarınızın çok ötesinde hizmet ve çözümler sunar.

TOP