Revit

Revit® BIM yazılımı; mimari tasarım, MEP ve yapısal mühendislik ve inşaa özelliklerine sahip, yapı bilgilendirme modellemesi ( Building Information Modeling – BIM ) için yapılmış bir yazılımdır.

Tasarım & Modelleme

Revit yazılımını kullanacağınız iş istasyonunuzda işlemcinizi doğru seçmeniz kritiktir. Revit, işlemci çalışma frekansına bağlı bir uygulamadır. Bunun anlamı; uygulamanın bariz bir şekilde tek bir çekirdeği kullanmasıdır. Diğer değişkenlere göre işlemci çalışma frekansının performans üzerindeki etkisi daha fazladır ve yüksek işlemci çalışma frekansa sahip az çekirdekli bir iş istasyonu idealdir. Bu yüzden de BOXX, piyasadaki en hızlı ve üretken olan BOXX Revit iş istasyonlarını güvenli ve garantili bir şekilde 4.7 GHz'e hız aşırtmıştır (overclocklamıştır).

MODEL - 1

Lokal Render

Revit, uygulama içinde çok çeşitli işlemci ve ekran kartı optimizasyonlu render motoru kullanabilmektedir. Eğer Revit için V-Ray render motoru kullanıyorsanız çok miktarda işlemci gücüne ihtiyacınız vardır fakat Revit için Octane Render kullanıyorsanız çoklu ekran kartı yapısına sahip bir iş istasyonuna ihtiyacınız olacaktır. BOXX APEXX iş istasyonu iki seçenekte de ihtiyacınız olanı size sağlar.

MODEL - 2

TAŞINABİLİR

Pek çok kullanıcı mobil bir iş istasyonuna ihtiyaç duymaktadır. Ofisten Uzakta çalışmanız gerekiyorsa ve ya devamlı olarak yolculuk yapıyorsanız işinizi aksatmadan yapabilmenize olanak sunacak büyük yeteneklere sahip mobil bir iş istasyonuna sahip olmanız işinizi kolaylaştıracaktır. GoBOXX SLM, hızlı Intel® Core™ i7 işlemci ve profesyonel Nvidia Quadro grafik kartı özelliklerine sahip ultra ince ve hafif iş istasyonumuzdur. GoBOXX MXL ise Intel® Core™ i7 işlemci, 64GB bellek ( RAM ) ve üst düzey Quadro ekran kartları ile donatılmış masaüstü iş istasyonu özelliklerini içerisinde barındıran bir mobil iş istasyonudur.

MODEL - 3

BOXX'IN İÇİNDE NE VAR?

Bir premium iş istasyonu satın alırken paranızın nereye gittiğini bilmek mühimdir. BOXX, diğer markalarda bulacaklarınızın çok ötesinde hizmet ve çözümler sunar.

TOP