Navisworks

Navisworks® mimarlık, mühendislik ve inşaat profesyonellerinin entegre modelleri ve dataları bütünsel olarak yeniden görüntülemesine ve proje sonuçları üzerinde daha iyi kontrol sağlamasına izin verden bir yazılımdır.

3D Modelleme Yeniden İncelemesi & Tasarımı

3D modellerin yeniden incelemesi ve analizi gibi en yaygın Navisworks iş akışları çok sayıdaki işlemci çekirdeğinden fayda sağlayamaz. İşlemci çalışma frekansı bu yazılımın performansındaki en önemli etkendir. Stratejik partnerimiz Autodesk ile çalışarak neredeyse yazılımın sunabildiği performans limitlerinde çalışan Navisworks iş istasyonlarımızı tasarladık. Intel ile de yakından çalışarak hız aşırtma ( over clock ) için tasarlanmış Intel® Core™ i7 işlemcilerin kutudan çıktığı şekli ile sunmuş oldukları performanslarını bir üst seviyeye taşıdık.

3D MODELLEME

RENDER ALMA

Navisworks'de çoklu formatlı entegre edilmiş proje verilerinizin fotoğraf kalitesinde gerçekçi renderlarını yaratabilme kabiliyetine sahipsiniz. Bu renderları var olan sistemlerinizde hesaplama seçeneğine sahipsiniz. Render, çoklu iş parçacıklı bir işleyişe sahiptir ve sisteminizdeki müsait bütün iş parçacıklarını bu süreçte kullanacaktır. Render gibi çoklu iş parçacıklı işlem yapma sıklığınıza göre konfigürasyonunuza karar vermek önemlidir. Çok sık render almıyorsanız hız aşırtmalı ( over clocklu ) bir iş istasyonu kullanmak sizin iş akışınız için en iyi seçim olacaktır.

RENDER ALMA

Nokta Bulutu
(Point Cloud)

Gerçeklik hesaplamaları büyüyen bir endüstri trendi ve 2015 sürümü ile birlikte Navisworks noktasal bulut verilerini işlemeye çok daha uygun hale gelmiştir. Noktasal bulut verileriyle çalışırken, sisteminizde ne kadar fazla işlemci çekirdeğine sahipseniz verimliliğiniz o kadar fazla olacaktır. Bununla beraber, ne sıklıkta çoklu iş parçacıklı işlemler yaptığınıza bakarak hangi tür işlemci kullanacağınıza karar vermeniz önemlidir. Örneğin; nokta bulutuyla çok sık çalışmıyorsanız, hız aşırtmalı ( Overclocklu ) bir iş istasyonu sizin için daha uygun çözüm olacaktır.

NOKTA BULUTU

BOXX'IN İÇİNDE NE VAR?

Bir premium iş istasyonu satın alırken paranızın nereye gittiğini bilmek mühimdir. BOXX, diğer markalarda bulacaklarınızın çok ötesinde hizmet ve çözümler sunar.

TOP