Octane Render

Otoy tarafından üretilen Octane Render, yalnızca ekran kartı üzerinden render almak için geliştirilen ilk render motorlarından biridir. 3ds Max ve Adobe AfterEffects gibi popüler 3D yazarlık uygulamaları için çok sayıda eklentiyle, Octane Render ile ekran kartı üzerinden render almaya başlamak için harika bir zamandır.

Lokal Render

Octane, çok sayıda popüler 3D modelleme ve animasyon uygulamasına entegre edilmiş çok hızlı bir ekran kartı hızlandırmalı render motorudur. Octane, gerçek zamanlı görüntü geliştirme ve sahne arıtımı ile son çerçeve işleme için kullanılabilir. Üretim hattınızdaki ürünler için render alma gerçekleştiriyorsanız, çoklu ekran kartlı hız aşırtılmış APEXX iş istasyonları ideal bir çözümdür.

MODEL - 1

Adanmış Render

İş istasyonunuza daha fazla ekran kartı eklediğinizde render alma performansınız da aynı ölçekte artacaktır. BOXX iş istasyonları masaüzeri kullanımlarda ekran kartı üzerinden render almak için ideal 5 adet ekran kartına kadar destekleyebilir. Ayrıca, son çerçeve ağ oluşturma için kullanılabilen çeşitli sunucu odalarında kullanılmak üzere çoklu ekran kartı barındırabilen sunucu çözümlerimiz de mevcut.

MODEL - 2

BOXX'IN İÇİNDE NE VAR?

Bir premium iş istasyonu satın alırken paranızın nereye gittiğini bilmek mühimdir. BOXX, diğer markalarda bulacaklarınızın çok ötesinde hizmet ve çözümler sunar.

TOP