3ds Max

Eğer hayal edebiliyorsanız, oyunlarda çarpıcı dünyalar oluşturmanıza ve tasarım görselleştirme için çarpıcı sahneler oluşturmanıza olanak tanıyan modelleme, animasyon ve işleme için 3D yazılım olan 3ds Max®'de oluşturabilirsiniz. Boxx'da uzman ekibimiz, özel iş akışlarınız için ideal 3ds iş istasyonunu yapılandırabilir.

3D MODELLEME

Bu, 3ds Max'te tek iş parçacıklı bir görevdir. Çok çok iş parçacıklı işleme olanağının aksine, kafes oluşturma, poligon çıkarımı yapma ve köşeleri işleme yalnızca bir işlemci çekirdeğini kullanır. Öncelikle modelleme için 3ds Max kullanıyorsanız, düzinelerce işlemci çekirdeğine sahip bir çift işlemcili bir iş istasyonuna para harcamayın çünkü bu ilave işlemci çekirdeği size yardımcı olmayacaktır. Tek bir işlemcili 3ds iş istasyonu 3D modelleme ihtiyaçlarınız için daha iyi çalışacaktır. Yüksek çalışma frekanslı bir işlemciye sahip bir 3D modelleme iş istasyonu 3D modelleme iş akışınıza fayda sağlayacaktır. Güvenilir şekilde hızlandırılmış BOXX APEXX 2 3ds iş istasyonu bu tür iş akışı için mükemmel bir seçimdir.

MODEL - 1

RENDER ALMA

3D modelleme ve animasyon görevlerinin aksine, 3D tasarımlarınızın renderını almak çok iş parçacıklı bir işlemdir. Sisteminizde ne kadar çok işlemci çekirdeği varsa, o kadar iyi olur.

Render Alma yükünüz hafifletin! Render alma, hesaplama açısından yoğun ve hızlı sonuçlanması için yükün hafifletilmesi gereken bir görevdir. Bir 3D iş istasyonunun amacı, çalışmak ve üretken olmaktır. 3ds iş istasyonunuzu nihai çerçeve animasyon dizileri oluşturmak için kullandığınızda tasarım yapamaz duruma gelir ve üretkenlik durur. BOXX, renderPRO gibi eşsiz, özel masa tarafında işleme çözümleri sunar; bunun yanı sıra komple bir anahtar teslimi render grubudur. Ekran kartı oluşturma işlemine güveniyorsanız, APEXX 4, en fazla 4 adet tam boyutlu ekran kartını destekler ve APEXX 5, en fazla 5 adet ekran kartını destekler.

MODEL - 2

ANİMASYON

3D animasyon, 3D modelleme iş akışıyla birçok benzerliğe sahiptir. 3D modellemede olduğu gibi animasyon da tek parçacıklı bir görevdir. Yani eğer animasyon sizin birincil görevinizse çoklu işlemci çekirdeklerin size faydası az olacaktır. Biz bu tip görevleri "işlemci çalışma frekansına bağlı" diye adlandırıyoruz çünkü bu görevlerde performans işlemci çalışma frekansına bağlı olarak değişmektedir. İşlemci çekirdeğinin çalışma frekansı ne kadar yüksekse bu görevlerin performansı da o kadar iyi olacaktır. Tek soketli APEXX 2 ve APEXX 4 modelleri 3ds Max® animasyon iş akışları için ideal iş istasyonu seçimleridir.

MODEL - 3

BOXX'IN İÇİNDE NE VAR?

Bir premium iş istasyonu satın alırken paranızın nereye gittiğini bilmek mühimdir. BOXX, diğer markalarda bulacaklarınızın çok ötesinde hizmet ve çözümler sunar.

TOP