Mimarlık & Mühendislik

Enfinity Mühendislik

Enfinity Mühendislik'ten Richard Howard'ın BOXX şampiyonu nasıl olduğunu okuyun.
DEVAMINI OKU

Şantiyede, Hedefin Üzerinde

Önde gelen Virginia inşaat şirketi SB Ballard'ın sanal inşaat müdürü Phil Simon, kullandığı GoBOXX mobil iş istasyonunun Revit, 3ds Max ve Adobe CS6 yazılımlarında şimdiye kadar kullandığı herhangi bir makineden iki katı kadar hızlı olduğunu ve bu sayede rekabette her zaman bir adım önde olduğunu belirtti.
DEVAMINI OKU

BIM Mutluluğu Satın Almak

HMC Mimarlık’ın bilgisayar destekli tasarım ( CAD ) yöneticisi ve aynı zamanda blog yazarı olan Steve Bennett; “kendinizi olayların gerçekliğinin içerisinde bulana kadar "performans grafikleri ve yüzdeleri ortalığa öylesine atılan sistemlera bakarken kendinizi bulabiliyosunuz ve bunu herkes yapıyor" ancak bunların asıl performansını kullanmaya başladığınızda kazandığınız "soğuk, zor nakit" sonrasında görebiliyorsunuz” diyor.
DEVAMINI OKU

URS Şirketi

URS, tasarım süreçlerini iyileştirmek ve yapma zamanını azaltmak için çeşitli seçenekleri araştırdı ve nihayetinde amaç odaklı özel render çözümü olan renderBOXX'a sahip özel bir render çiftliği oluşturmak için BOXX'i seçti.
DEVAMINI OKU

VIZLab - PBK

Önde gelen bir mimari ve mühendislik firması olan PBK, yani kurulan ve son teknolojinin kullanıldığı görüntüleme laboratuvarında BOXX RenderFarm on Wheels'e güveniyor. Kendil ağızlarından hikayelerini dinleyin ve içerdiği videoda çarpıcı PBK VIZLab animasyonunu izleyin.
DEVAMINI OKU

Büyük Yetenek + Büyük Teknoloji = Büyük Başarı

Ödüllü Studio Rendering CEO'su Sonny Sultani, geçen yılın en yüksek maliyetli inşaat projesindeki şirketinin rolünü ve BOXX iş istasyonlarının ve renderPRO'nun bunu nasıl mümkün hale getirdiğini anlatıyor.
DEVAMINI OKU

Frekans Platosunun Üstesinden Gelmek

BSA LifeStructures’ın BIM (Yapı Bilgi Modellemesi) Direktörü olarak, Eric Bogenschutz'ın şirketin geniş Dell iş istasyonu ağını yükseltme zamanı gelmişti.Ancak Dell'in en yeni sistemleri sadece 3.7 GHz'lik işlemci çalışma frekansı ile yine eski seviyede çalışabiliyordu.Çözüm BOXX'tu, ancak yönetimi ve IT'yi ikna etmek zorunda kaldı.
DEVAMINI OKU

Yükselişi Oluşturmak

Hareketli resimler ( motion picture ), yayın kampanyaları, televizyon yayınları, internet ve mimari görselleştirme için yenilikçi görseller yaratan Piranha, parlak filmi "The New World Trade Center" için renderBOXX'e güveniyordu.
DEVAMINI OKU

Tryba Mimarlık

Ülke çapında beğeni toplayan Tryba Mimarlık, Elindeki multi-milyon dolarlık iki farklı projede, tasarım aşamasındaki inşaat konularını çözmek için müşterilerine birden fazla tasarım yinelemesi sağlamaya ihtiyaç duydu. Çözüm renderBOXX idi, bu da render performanslarını % 90 gibi şaşırtıcı bir oranda artıracaktı.
DEVAMINI OKU

SERA Mimarlık

Önde gelen "yeşil" mimarlık şirketi ding, SERA Mimarlık, kentsel canlanma, tarihi koruma, mevcut olan eski binalarda yaratıcı ( güçlendirme / yenileme ) retrofitting ve sürdürülebilir tasarım ilkelerine kendisini adamıştır.
DEVAMINI OKU

Üretim & Ürün Tasarım

Uzay Gemisi

BOXX’ın çözümleri, Accelerated Machine Design & Engineering’in ürünlerini "uzaya, zemine ve insanlara" koymasına yardımcı olurken, yıllık $20-$50,000’lık bir tasarruf yapmalarını sağladı.
PDE İNDİR

The Cool Pod

BOXX’ın sponsor olduğu Wisconsin Üniversitesi’nin “BadgerLoop pod” aracı, Elon Musk'un SpaceX Hyperloop yarışmasında yarışıp ulaşım dünyasını değiştirmeye çalışıyor..
DEVAMINI OKU

Tekrar Hoş geldin OCC

Samimi geçen bir röportajda, Orange County Choppers'ın kıdemli tasarımcısı Jason Pohl ile medya ve pazarlama danışmanı Jim Kerr, iş dünyasındaki iniş çıkışlar, iş akışları ve dünyanın en ünlü özel motosiklet üretim mağazası olmanın nasıl bir şey olduğunun yanı sıra BOXX ile yeniden çalışmaktan ne kadar memnun olduklarından bahsettiler.
DEVAMINI OKU

Dassault Systems Durum Değerlendirmesi

Dassault Systèmes durum değerlendirmesi, BOXX'in dünyanın en gelişmiş bilgisayar iş istasyonlarını tasarlamak için SolidWorks'ü nasıl kullandığını gözler önüne seriyor.
PDF İNDİR

Sanal Gerçeklik Görselleştirmesi

Blue Marble 3D’den George Matos, BOXX iş istasyonlarının nasıl gelişmiş Sanal Gerçeklik Görselleştirme küplerine güç verdiğini anlatıyor.
PDF İNDİR

Bir Erkeğin Modeli

Ünlü tasarımcı Bill Gould, rekabette her zaman önde olabilmek BOXX iş istasyonuna güveniyor. Bill, SolidWorks ve KeyShot kullanarak render alma konusundaki işini gerçekten ciddiye aldığından, bütçesini aşmadan "kurşun geçirmez ve işini hakkıyla yapan" bir iş istasyonunu seçerken tercihini BOXX’tan yana kullandı.
PDF İNDİR

Detroit BOXX Şehri

Autodesk'ten James Cronin, VRED otomotiv tasarım yazılımını kullanarak müşterisine sunum yaparken renderPRO'ya güveniyor. Node başına 24 çekirdeğe sahip olan renderPRO, gerçek zamanlı tasarım incelemeleri ve görselleştirme için yanına küçük bir renderfarm almış gibi oluyor.
PDF İNDİR

Benzersiz Destek ve Garanti

Visrez Direktörü Nicky Morrogh: "Destek ve garanti yüzünden BOXX'i seçtik. Yaşadığımız sorunları çözmek için yapmış olduğumuz aramalar denizaşırında yer alan bir çağrı merkezine yönlendirilmedi ve 3 boyut tasarım konusunda bizden çok daha fazla bilgili ve konusunda uzman birisiyle konuştuğumuzda aldığımız hizmet karşısında çok memnun kaldık."
PDF İNDİR

Muhteşemliğe Anında Geçiş

Nike, Coca Cola, Disney gibi yüksek profilli müşterilerin taleplerini karşılamak için IDL Worldwide, BOXX'in en iyi render çözümlerini seçti.
PDF İNDİR

Direksiyonu Ele Almak

New Jersey yerlisi, CGI ürün görselleştirme ve 3D animasyon stüdyosu olan Pep Creative'in kurucusu Darlene Ollerenshaw, Mercedes-Benz için müthiş otomotiv görsellerini geliştirirken BOXX'e güveniyor.
PDF İNDİR

Matthew Perez

SolidWorks uzmanı ve kendi kendini yetiştirmiş motosiklet ve otomobil konularında uzman bir meraklı olan Matt Perez, 2010 Chevy Camaro'nun gelişmiş yüzey modelini yaratmayı ve bunu ücretsiz bir şekilde internette paylaşmaya karar verdi.
PDF İNDİR

Hıza Duyulan İhtiyaç

MotoCzysz gibi küçük bir tasarım şirketi, Isle of Man TT'nin en çok kazanan Amerikan motosiklet üreticisi haline nasıl geldi? BOXX'in MotoCzysz'i nasıl öncü kıldığını keşfedin.
PDF İNDİR

Medya & Eğlence

Daha Küçük. Daha Hafif. Daha Hızlı. Daha Sessiz.

Doğu Tennessee Eyalet Üniversitesi'nin bölüm başkanı Marty Fitzgerald sayesinde başlatılan animasyon programında BOXX üzerinde animasyon, VFX, görselleştirme ve oyun geliştirme olmak üzere dört ana alana yayılmış 300 lisans eğitimi veriliyor.
DEVAMINI OKU

Ruhu Olan VFX Sanatçısı

"Apollo 13", "Cast Away", "Doonby" ve "Tower" gibi pek çok ünlü ve başarılı filmin görsel effektlerini yapmış olan Gary Walker, insan hikayelerini (ve insanların kendisini) CGI bilimkurgu kitlelerinden daha çok önemseyen bağımsız bir VFX uzmanıdır.
DEVAMINI OKU

My Active Studio

Steve Choo'nun butik tasarım, VFX ve animasyon stüdyosu My Active Driveway, BOXX ile birlikte büyüyerek yüksek profilli müşteriler için ulusal platformda reklamlar yaratıyor.
PDF İNDİR

Animatör

Animatör ve hareket yakalama sanatçısı Webster Colcord ile tanışın. Seth MacFarlane'in Ted'ini canlandırmak için savaşta yaralanmış bir BOXX iş istasyonuna güvendi. Bu özel BOXX röportajında Colcord'un 'iş akışları', felsefesi ve deneyimleri hakkında daha fazla bilgi edinin.
PDF İNDİR

Windsong Productions

BOXX, dünyadaki en gelişmiş iş istasyonu olan APEXX 5'i piyasaya sürdüğünde, Kaliforniya’daki en gelişmiş üretim stüdyosu olan Windsong Productions, yaratıcı işlerini APEXX 5 kullanarak tamamen yeni bir boyuta taşıyor.
PDF İNDİR

Intel Çözüm Özeti

Caffeli, render sürelerini önemli ölçüde azaltmak için güçlü çift Xeon işlemcili BOXX iş istasyonlarına güveniyor. Daha fazla bilgi için Intel çözüm özetini okuyun.
PDF İNDİR

BOXX ile Hayat

Kino Gil, film yapımcısı, yönetmen, yazar, VFX sanatçısı ve daha fazlası. Ayrıca kullanmakta olduğu BOXX iş istasyonundan da çok memnun. BOXX ile olan deneyimini ilk elden kendi ifadeleri ile okuyun!
PDF İNDİR

Chaos Group İçin Demo Zamanı

Chaos Group, amiral gemisi render yazılımı V-Ray® ile yenilikçi render çözümleri sunarak, hız, kalite, güvenilirlik ve kullanım kolaylığı standartlarını belirledi. GoBOXX'in V-Ray®’de nasıl "çarpıcı çözümler" sunmalarına yardımcı olduğunu öğrenin.

Immersive Cocoon: Oliver Zeller

Stanley Kubrick'in "2001: A Space Odyssey" prömiyeri üzerinden geçen kırk yılı aşkın bir süre sonrasında, VFX tasarımcısı / yönetmeni Oliver Zeller ve NAU'daki ortakları, bu efsanevi sinema filmine, "Inmersive Cocoon" başlıklı görsel olarak çarpıcı kısa bir film ile saygılarını gösterdiler. 3ds Max ve bir BOXX çözümü ile bunun nasıl mümkün hale geldiğini okuyun.
PDF İNDİR

Chris Taylor

BBC televizyon dizisi için VFX'i hazırlarken, kıdemli CG sanatçısı Chris Taylor, yalnızca 6 aylık bir sürede 1800 VFX çekimi yapmak üzere görevlendirilmiş bir ekipte yer aldı. Bu kadar kısa zamanda projenin altından kalkabilmeleri için var olan tek çözüm BOXX’tı. Şimdi, kendi uzun metrajlı filmi LVJ'yi tamamlarken, kendi bilimkurgu indiesini bir Hollywood filmi canavarı gibi görünmesi için tercihini yine BOXX’tan yana kullandı.
PDF İNDİR

Brian Stark, Metro DMA

Metro DMA ve The Stark Agency'nin kurucusu Brian Stark (Judy Hahn ile birlikte), en son müşterileri olan çok satan yazar Stephen King ile bir anlaşma imzaladı. Bu anlaşma çerçevesinde, yazarın web siteleri olan stephenking.com ve The Dark Tower Official'in eksiksiz bir revizyonunu yapmaktı.
PDF İNDİR

Ekran Kartı İle Render Almak

Blade Studio'dan Kevin Margo, Chaos Group ile işbirliği yaparak kısa metrajlı CONSTRUCT filminde ekran kartı ile render alma yöntemini kullanarak final-frame konusuna öncü olmuşlardır. BOXX’ın yoğun ekran kartlı iş istasyonlarını kullanarak, bu çığır açan proje hakkında Kevin ile röportaj yaptık.
PDF İNDİR

Zamansız Tasarımcı

Konsept tasarımcısı, yapımcı ve yazar Daniel Simon gibi; ister 'Tron: Legacy', 'Captain America' ve 'Prometheus' gibi Hollywood'un gişe rekorları kıran filmler için ikonik fantezi araç üretiyor olun; ister Cosmic Motors ™ ve The Timeless Racer®gibi kitapların yazarı olun bütün iş akışınızın altından BOXX çözümleri ile birlikte kolayca kalkabilirsiniz.
PDF İNDİR
TOP