BOXX TÜRKİYE

BOXX Bilgisayar Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.

BOXX Türkiye

BOXX Bilgisayar Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. bir USA Markası olan "BOXX Technologies, Inc." Türkiye (MEA Bölgesi) dağıtıcısıdır.

BOXX TÜRKİYE, müşterilerine interaktif proje çözümleri sunan, teknolojinin imkanlarını maksimum düzeyde kullanarak, marka, kurum kimliği ve mimari görsel sunumlarını başarı ile hayata geçiren, fark yaratmayı hedefleyerek faaliyetlerini sürdüren, her geçen gün gelişen dinamik bir çözüm ortağıdır. BOXX TÜRKİYE, 16 yıllık tecrübesiyle; donanım, mimarlık, tasarım ve bilişim güvenliği konusunda farklı geçmişlerden gelen profesyonel ekibiyle sizleri sınırlarınızın ötesine taşıyor.

BOXX TÜRKİYE siz müşterilerine donanım ve network kurulumları ve 3D görselleştirme hizmetleri sunmaktadır.

Ayrıca bünyesinde varolan bugünün teknolojisine uygun render çiftliği ile 3D görselleştirme, montaj prodüksiyon ve size ait projelerin render sürecinde siz müşterilerine destek sağlamaktadır. BOXX TÜRKİYE Türkiye'de birçok kurum, üniversite ve şirketlere sunduğu hizmetler doğrultusunda birebir teknoloji ve proje danışmanlığı yapmaktadır.

BOXX TÜRKİYE dünyanın önde gelen markarını kullanarak, Mimarlık, reklam ajanslarına, montaj ve prodüksiyon, 3D görselleştirme şirketlerine, karşılaştırma ve performans testleri kullanarak yüksek başarımlı iş istasyonu (Workstation) kasaları, anahtar teslim renderfarm kurulumları yapmaktadır.

Ev kullanıcıların beklentileri yönünde şekillendirilmiş yenilikçi ürünler olan üst seviye oyun sistemleri kurulumu ve satışı yapmaktadır.

TOP